Grup Hepsi Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsi Fan Sitesi

En Büyük Hepsi Fan Sitesi

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

AbartıyoruZz!!!

3 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Misafir
Misafir

AbartıyoruZz!!! Empty
MesajKonu: AbartıyoruZz!!!   AbartıyoruZz!!! Icon_minitimeSalı Kas. 13, 2007 10:24 pm

Oyumuzun ismi ve konusu Abatmaca. Peki nedir bu abartmaca, kısaca abartıyoruz, abartabildiğimiz kadar. Fakat fazla abarmadan, genel forum kuralları çerçevesinde. Bir örnek verecek olursak;

O kadar çok uyuyorum ki; uyandığım zaman saate değil takvime bakıyorum

başlayın
erencigirl

erencigirl

AbartıyoruZz!!! Empty
MesajKonu: Geri: AbartıyoruZz!!!   AbartıyoruZz!!! Icon_minitimePtsi Kas. 19, 2007 7:21 pm

o kadar yemek yedim kiiii patladım bum diee
PıNaR_Ce
Misafir

AbartıyoruZz!!! Empty
MesajKonu: Geri: AbartıyoruZz!!!   AbartıyoruZz!!! Icon_minitimeSalı Kas. 20, 2007 9:21 pm

arkadaşlar siz benim türkiyede oturduğuma bakmayın.aslında ben ronaldinyonun kardeşiyim.adım da pınardinyo ama kısaltarak kullanıyorum.beni de barcelona takımına devat ettiler ama ücret az geldi bende kabul etmedim.......rkardfeşim nasıl yalvarıyo ayağını öpeyim abla ne olur die.ben nuh diyom pergamber demiom..

Very Happy:D:Very Happy

BİRAZ FAZLAMI ABARTTIM NE
erencigirl

erencigirl

AbartıyoruZz!!! Empty
MesajKonu: Geri: AbartıyoruZz!!!   AbartıyoruZz!!! Icon_minitimeSalı Kas. 20, 2007 9:22 pm

PıNaR_CeMrE demiş ki:
arkadaşlar siz benim türkiyede oturduğuma bakmayın.aslında ben ronaldinyonun kardeşiyim.adım da pınardinyo ama kısaltarak kullanıyorum.beni de barcelona takımına devat ettiler ama ücret az geldi bende kabul etmedim.......rkardfeşim nasıl yalvarıyo ayağını öpeyim abla ne olur die.ben nuh diyom pergamber demiom..

Very Happy:D:Very Happy

BİRAZ FAZLAMI ABARTTIM NE

hehehe evet cnm çok güzel olmuş
erencigirl

erencigirl

AbartıyoruZz!!! Empty
MesajKonu: Geri: AbartıyoruZz!!!   AbartıyoruZz!!! Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2007 5:30 pm

ben aslında jennifer lopezim shakira hilarry duff en yakın arkadaşlarııımm hepsiyi çok seviyoruuzz ve orlando bloom la evlendik yakında boşanıp türkiyeye geliceemmm yanımda angelina jollie olucak kankiyiz biz yha gerçekkteennn
erencigirl

erencigirl

AbartıyoruZz!!! Empty
MesajKonu: Geri: AbartıyoruZz!!!   AbartıyoruZz!!! Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2007 5:30 pm

hehehehe Laughing Pis Gülüş Pis Gülüş
Admin
|*EnBüüqErenFan_Admin*|
|*EnBüüqErenFan_Admin*|
Admin

AbartıyoruZz!!! Empty
MesajKonu: Geri: AbartıyoruZz!!!   AbartıyoruZz!!! Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2007 9:07 pm

ayooll bn hepsiye hep sarki sözü yaziyoomm ilk albümde yalan ve gitme ve ayrica olmaz oglani bn yzdiiimmm!!!!!veeee eeeemmm unutttum simdi ama hepsiyle ilgilidiii Pis Gülüş Pis Gülüş nasilim Pis Gülüş idiot2
https://gruphepsi.forumvi.com
erencigirl

erencigirl

AbartıyoruZz!!! Empty
MesajKonu: Geri: AbartıyoruZz!!!   AbartıyoruZz!!! Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2007 9:08 pm

SüüüüPPerrr Smile Smile
Admin
|*EnBüüqErenFan_Admin*|
|*EnBüüqErenFan_Admin*|
Admin

AbartıyoruZz!!! Empty
MesajKonu: Geri: AbartıyoruZz!!!   AbartıyoruZz!!! Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2007 9:41 pm

hadi sende simdi Very Happy
erencigirl

erencigirl

AbartıyoruZz!!! Empty
MesajKonu: Geri: AbartıyoruZz!!!   AbartıyoruZz!!! Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2007 9:44 pm

YAWW VARYA İNANMIYACAKSINIIZZZ AMA DÜN AKŞAM BİZE HEPSİ GELDİ EREN DE BANA FISTIK EZMESİİ VERDİİ GERÇEKTEENNN YHAAA UNUTAMIORUMM O GÜNÜÜ
Admin
|*EnBüüqErenFan_Admin*|
|*EnBüüqErenFan_Admin*|
Admin

AbartıyoruZz!!! Empty
MesajKonu: Geri: AbartıyoruZz!!!   AbartıyoruZz!!! Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2007 9:46 pm

hehehehe Pis Gülüş

dün ak$am bi baktim gülcin geldi bana elinde de lokum oohhh ne güzel yediikk Pis Gülüş
erencigirl

erencigirl

AbartıyoruZz!!! Empty
MesajKonu: Geri: AbartıyoruZz!!!   AbartıyoruZz!!! Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2007 9:49 pm

BU DEDİKLERİNİ YİYECEĞİM BİR YER VAR I BİLDİĞİM NEYSE BEN KAÇARIM ŞEKERİİMM LOKUMUM BY
Admin
|*EnBüüqErenFan_Admin*|
|*EnBüüqErenFan_Admin*|
Admin

AbartıyoruZz!!! Empty
MesajKonu: Geri: AbartıyoruZz!!!   AbartıyoruZz!!! Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2007 9:49 pm

byeee Sad
erencigirl

erencigirl

AbartıyoruZz!!! Empty
MesajKonu: Geri: AbartıyoruZz!!!   AbartıyoruZz!!! Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2007 10:31 pm

GGEELDİM AŞKİTOIMM YHAAA Sad Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad AĞLAMA BEBİŞİMM TAA ERZURUMDDAAAN GELDİM GERÇEKTEENN BU ARADA OYUNUN İÇİNE GİRDİİMMM Pis Gülüş Pis Gülüş Pis Gülüş Pis Gülüş Pis Gülüş
Misafir
Misafir

AbartıyoruZz!!! Empty
MesajKonu: Geri: AbartıyoruZz!!!   AbartıyoruZz!!! Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2007 11:30 pm

var ya ben dünyanın en çirkin kızıyım valla çok ciddiyim Sad
erencigirl

erencigirl

AbartıyoruZz!!! Empty
MesajKonu: Geri: AbartıyoruZz!!!   AbartıyoruZz!!! Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2007 11:46 pm

bunu çook güzel atıın iroşşş Laughing Laughing
erencigirl

erencigirl

AbartıyoruZz!!! Empty
MesajKonu: Geri: AbartıyoruZz!!!   AbartıyoruZz!!! Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2007 11:47 pm

abarttın yanee Laughing
Misafir
Misafir

AbartıyoruZz!!! Empty
MesajKonu: Geri: AbartıyoruZz!!!   AbartıyoruZz!!! Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 12:46 pm

Smile
erencigirl

erencigirl

AbartıyoruZz!!! Empty
MesajKonu: Geri: AbartıyoruZz!!!   AbartıyoruZz!!! Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 1:19 pm

Very Happy
Misafir
Misafir

AbartıyoruZz!!! Empty
MesajKonu: Geri: AbartıyoruZz!!!   AbartıyoruZz!!! Icon_minitimeÇarş. Ocak 02, 2008 4:52 pm

bu gün bizim ev uçtuuu....Pis Gülüş Pis Gülüş Pis Gülüş Pis Gülüş tamda uçarya apartmanca uçtuk o zaman....Pis Gülüş Pis Gülüş Very Happy Smile Smile Smile
erencigirl

erencigirl

AbartıyoruZz!!! Empty
MesajKonu: Geri: AbartıyoruZz!!!   AbartıyoruZz!!! Icon_minitimeÇarş. Ocak 02, 2008 5:08 pm

gülçini pijamalı gördüm aycıklı pijamaydı Pis Gülüş Pis Gülüş Pis Gülüş Pis Gülüş
Misafir
Misafir

AbartıyoruZz!!! Empty
MesajKonu: Geri: AbartıyoruZz!!!   AbartıyoruZz!!! Icon_minitimeÇarş. Ocak 02, 2008 5:27 pm

bende yasemini gördüm evleniyodu hemde benle
erencigirl

erencigirl

AbartıyoruZz!!! Empty
MesajKonu: Geri: AbartıyoruZz!!!   AbartıyoruZz!!! Icon_minitimeÇarş. Ocak 02, 2008 8:20 pm

cemre ile ajdar nişanlıııııııııııııı
Misafir
Misafir

AbartıyoruZz!!! Empty
MesajKonu: Geri: AbartıyoruZz!!!   AbartıyoruZz!!! Icon_minitimeÇarş. Ocak 02, 2008 9:31 pm

sen onu bırak banu alkan ile ajdar'ı yarın düğünü var bu sitedekilerin hepsi çağrıyo...Pis Gülüş Pis Gülüş Pis Gülüş
erencigirl

erencigirl

AbartıyoruZz!!! Empty
MesajKonu: Geri: AbartıyoruZz!!!   AbartıyoruZz!!! Icon_minitimeÇarş. Ocak 02, 2008 9:48 pm

aaaa tarkan yarın bu siteyii çok sevmiş geliooo ve bu siteyi görünceeeeeeeeeeeeee hepsi kızlarını sevmiş ve yaseminle evlenmek istemiş yarın düğünleri vrrrr Pis Gülüş

AbartıyoruZz!!!
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki