Grup Hepsi Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsi Fan Sitesi

En Büyük Hepsi Fan Sitesi

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

2.Klip;Hep Bana olabilir

YazarMesaj
<ASHLEY&SÜPRİZ>
Moderatör
Moderatör
<ASHLEY&SÜPRİZ>

Location : ~~EN BÜYÜK KAVAK YELLERİ,ASHLEY TİSDALE,4 YÜZ,HEPSİ VE HARRY POTTER FAN~~

2.Klip;Hep Bana olabilir Empty
MesajKonu: 2.Klip;Hep Bana olabilir   2.Klip;Hep Bana olabilir Icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 2:53 pm

(25.8.2008) HaberTürk’te Saba Tümer ile Gece adlı programa cıkan hepsi grubu,bizlere güzel haberler verdi.Hepsi grubu yeni albümünden 2. klibini hep bana’ya cekmeyi düşündüklerini öne sürdü.Ancak gülçin bizim için hayranlarımızında ne düşündüklerinin önemi var dedi.Hepsi Bu karar her an değişebilir şeklinde bir açıklama yaptı.Hepsi grubu Eylül sonlarında sinema filminin cekimlerinin başlıyacağı ve ocak sonu veya subat basında vizyona gireceği hakkında bilgiler verdi.Hepsi grubu film hakkında cok bilgi veremeyeceklerini söyledi ancak bir kac bilgi verdiler;
biz bu filmde hepsi grubu olarak olmıyacağız yani,bizim bambaşka bir şekilde görüceksiniz acıklamasını yaptı.

ayrıca Hepsi america’dan bir müsical teklifi geldiğini bunun umarım olcağını belirtti.Ama sözleşmeleri gereğince bu haberi söylemeleri kesinlikle yasak olduğunu belirtti.

2.Klip;Hep Bana olabilir
1 sayfadaki 1 sayfası