Grup Hepsi Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsi Fan Sitesi

En Büyük Hepsi Fan Sitesi

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hepsi ile anılarınızz

3 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Hepsi ile anılarınızz Empty
MesajKonu: Hepsi ile anılarınızz   Hepsi ile anılarınızz Icon_minitimeÇarş. Kas. 07, 2007 7:19 pm

arkadaşlar varsa buraya hepsi ile olan anılarınızı yazın yoksa benim yokk gibi yazmayın silinecektir!!!
PıNaR_Ce
Misafir

MesajKonu: Geri: Hepsi ile anılarınızz   Hepsi ile anılarınızz Icon_minitimeCuma Kas. 23, 2007 10:09 pm

benim yok ama msn de arkadaşım cemre ve erenle tanışmışi ve hatta fotoğraf bile çektirmiş evinde.erenin çok cana yakın cemrenin ise cana yakın olmadığını soğuk davrandığını söyledi.
Admin
|*EnBüüqErenFan_Admin*|
|*EnBüüqErenFan_Admin*|
Admin

MesajKonu: Geri: Hepsi ile anılarınızz   Hepsi ile anılarınızz Icon_minitimeÇarş. Kas. 28, 2007 9:08 pm

evet zaten herkez öyle söyliyo Rolling Eyes
https://gruphepsi.forumvi.com
<ASHLEY&SÜPRİZ>
Moderatör
Moderatör
<ASHLEY&SÜPRİZ>

Location : ~~EN BÜYÜK KAVAK YELLERİ,ASHLEY TİSDALE,4 YÜZ,HEPSİ VE HARRY POTTER FAN~~

MesajKonu: Geri: Hepsi ile anılarınızz   Hepsi ile anılarınızz Icon_minitimeC.tesi Tem. 26, 2008 9:47 am

ben konserlerinin hepsine gittim.ve kuliste onlarla sohbet etttim.bundan büyük anı olur mu?
Admin
|*EnBüüqErenFan_Admin*|
|*EnBüüqErenFan_Admin*|
Admin

MesajKonu: Geri: Hepsi ile anılarınızz   Hepsi ile anılarınızz Icon_minitimePaz Ağus. 17, 2008 3:25 pm

ASHLEY & SÜPRİZ demiş ki:
ben konserlerinin hepsine gittim.ve kuliste onlarla sohbet etttim.bundan büyük anı olur mu?

wayy ck $anslsn Laughing Laughing Laughing Laughing
https://gruphepsi.forumvi.com
3m0 qızz...!

3m0 qızz...!

MesajKonu: Geri: Hepsi ile anılarınızz   Hepsi ile anılarınızz Icon_minitimePtsi Kas. 10, 2008 11:39 pm

ben aşqum la qittim qonseren yha imza larını aldım bea fotosu da vardı çoq canlıyıdı........! öpücük jnm..!

Hepsi ile anılarınızz
1 sayfadaki 1 sayfası