Grup Hepsi Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsi Fan Sitesi

En Büyük Hepsi Fan Sitesi

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Seventeen roportajı (tamamı!)

+3
AslıI_-_GgülçinN
erencigirl
ErEnDiLeK
7 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Seventeen roportajı (tamamı!) Empty
MesajKonu: Seventeen roportajı (tamamı!)   Seventeen roportajı (tamamı!) Icon_minitimeÇarş. Kas. 07, 2007 7:12 pm

HEPSİ
İstanbul,Tepebaşı’nda üç katlı eski bir binada Hepsi Grubu’nun,”Hepsi 1” isimli dizisinin çekimindeyiz.Yapamadığımız röportajı,dizi çekiminde yapmayı ümit ederek orada buluşuyoruz.İşimiz biraz zor gözüküyor.Çünkü hepsi birbirinden yaramaz,Eren arada bir ağzından söylememesi gereken şeyleri kaçıracak kadar konuşkan.Cemre onu dengeler gibi,soğuk kanlı ve sakin.Gülçin röportaj boyunca sessiz,çünkü oldukça yorgun.Yasemin ise arada bir ortaya attığı espriyle kırık geçiriyor.Gülmekten neredeyse röportajı gerçekleştirmeyeceğimizi düşünürken yorgunlukları işimizi biraz kolaylaştırıyor.Hepsi kızları,yolun tempoları arasında kendilerine zaman ayıramamaktan şikayetçi.“Gerçekten yorgunuz.Ama en azından keyifli bir yorgunluk”diyor Cemre.Eren ekliyor.“Ama bu bizim tercihimiz.”Bütün yorgunluklarının yanında,bitmek bilmeyen enerjileriyle,haylazlıkları,özel hayatları ve müzikleriyle sımsıcak bir Hepsi röportajı sizleri bekliyor.

17:Daha öncede müzik grupları kuruldu fakat başarılı olamadılar.Sizdeki parıltının sebebi nedir?
Hepsi:Görsellik,doğru parça resimleri,vokal teknikleri…Bütün bunların haricinde bir şey daha var aslında.Birçok insanda olmayan ve bizde olan bir şey var.Bu da aramızda uyum,bağ,arkadaşlık ve kardeşlik.

17:Sürekli beraber misiniz?
Hepsi:Sürekli.İş dışında,arkadaş olarak da hep birlikteyiz.

17:Sıkılmıyor musunuz birbirinizden?
Eren: Nefes almak gibi bir lüksümüz yok.

Cemre:Ben bilmem beyim bilir der gibi,oturuyorum bende (gülüyor).

Eren:Bir şey söylesene Cemre!

Cemre:Ne söyleyeyim(gülüyor).Söyleyeceklerimi söyledin zaten.Mesela bu kadar çok beraber olduğumuz için bayram tatilini ailelerimizle birlikte geçirmeye çalıştık.

Eren:2 senedir ilk kez birbirimizden ayrı kaldık.

17:Grup içinde bir iş bölümü var mı?
Eren:Kimse bize “Sen şunu yap,sende bununla ilgilen” demiyor tabii.Herkesin kişiliğinden kaynaklanan bir durum mudur bilmiyorum ama hepimizin önce atıldığı durumlar oluyor.Cemre sen ne diyorsun?(gülüyor)

Cemre:Onaylıyorum(gülüyor).

17:Takma isimleriniz var mı?
Hepsi:Takma isim olarak kalan isimler yok ama dalga geçtiğimiz isimler var.

Cemre:Ama tabii onları söyleyemeyiz.Kendimize saklıyoruz.

Eren:Aslında ben kızlara söylüyorum.Çok komikve saçma isimler bunlar.Gülçin’e “Güllü” yada “Gülliye” diyorum mesela(gülüyorlar)

Cemre:Yerli yersiz,saçma sapan şeyler söylüyorlar bize bazen.Yani aslında komik de değil,enteresanda değil.(gülüyor).Kendi kendine söyleyip eğleniyorsun.Bana Cemile diyor mesela.Artık o kadar alıştım ki Cemile deyince dönüp bakıyorum(gülüyorlar).

17:Peki eğlenmek için başka neler yapıyorsunuz?
Cemre:Böyle çekim aralarında,bir odada dördümüz oturuyoruz.Muhabbet ederek eğleniyoruz.

17:Bu arada dördünüz nasıl bir araya gelmiştiniz?
Cemre:İstemeden geldik(gülüyorlar).

Eren:Kimse bizi bilinçli bir şekilde bir araya getirmedi aslında.Tesadüf eseri diyebiliriz.Biz Gülçin’le tanıştığımızda 13 yaşındaydık.Bu zamana kadar hayatımız ortak gitti.Cemre ve Yasemin’le de okula başladığımızda arkadaş olduk.

17:Diziye nasıl başladınız?
Cemre:6 ay boyunca yapamayacağımızı söyleyerek erteledik.”Çalışıyoruz ve okula gidiyoruz.Nasıl yapacağız?”dedik.Sonra oturup düşündük.Eğlenceli bir işe benziyordu ve bize yüklenen farklı karakterler yoktu.Yapalım dedik ve artık bütün vaktimizi dizi alıyor.

17:Yeni projeleriniz neler?
Eren:Yeni albüm çalışmamız var.

Cemre:Tabii söylemememiz gereken şeyler var Eren!Sen her zamanki gibi söyleme(gülüyorlar)!Eren her şeyi ortaya döker de!!!

Eren:Albüm içeriği mi?Yok ondan bahsetmeyeceğim.Ben hiçbir şey hatırlamıyorum zaten.Ne diyecektim ki ben?(gülüyorlar)

Cemre:Albümden bahsediyordun Eren,albüm!

Eren:Dizi ve albüm var.Diziden albüm için zaman yaratacağız ve ondan sonra da geriye hiç boş vakit kalmayacak.

17:Avrupa’da bir single başarınız olduğunu duydum…
Gülçin:O bir denemeydi ve başarılı oldu.Biz de eğlendik.Böyle bir deneme daha yapmayı düşünüyoruz ve inşallah yapacağız da.

Cemre: O parçada vokal bile yoktu.O derece denemeydi yani.Parça maket halinde duruyordu.Oradan bir radyoya,oradan da tesadüf eseri Kanada,Hollanda,Almanya,Avusturalya ve MTV listesinde dereceye girdi.Biz de anlamadık nasıl olduğunu! Canlı yayınlara çıkıp,“Hi!” diyerek telefon bağlantıları kurduk(gülüyor).Baktık bu işin şakası yok,biraz ağırdan alalım dedik.

17:Sanki sessiz ve derinden bir ilerleme mi var bu konuda?
Cemre:Yok öyle bir şey.Zaten o kadar çok çalışıyorduk ki,gerçekten dünyadan haberimiz yoktu.

17:Çalışmaktan yorulmuş bir haliniz var.
Eren:Çok yoğunuz gerçekten.2006 yazından beri hakikaten hiç durmadık.Benim mesela,bir yandan okulum devam ediyordu.Geçen seneye mezuniyetimi,konserleri,diziyi ve albümü sığdırdım.

Cemre:Gerçekten yorgunuz.Ama en azından keyifli bir yorgunluk.Mesela “Seventeen” ile yaptığımız fotoğraf çekimi bizim için çok güzel bir değişiklikti.Televizyon programlarına çok az gidiyoruz.Televizyon programına çıkmak güzel çünkü kendimizi tanıtıyoruz ama özellikle gece saatinde olduğu zaman yorucu oluyor.Kendimize ayıracağımız bir saat çok önemli. Mesela geçen gün sete gelmeden önce 3 saatim vardı.Ne yapsam diye düşünmekten hiçbir şey yapamadım.

Eren:Mümkün olduğunca kendimize konsantre olmaya çalışıyoruz.

17:Katılıp,en keyif aldığınız program hangisiydi?
Hepsi:İbo Show da çok eğlenmiştik(gülüyorlar).

“Yaşıtlarımızın yaptığı her şeyden vazgeçmiş durumdayız”

17:Başarınız için nelerden ödün veriyorsunuz?
Eren:Yaşıtlarımızın yaptığı her şeyden ödün veriyoruz.Bir genç ne yapar mesela?Sinemaya gider,gece dışarı çıkar,arkadaşlarıyla,sevgilisiyle buluşur...Tamamen her şeyden vazgeçmiş durumdayız.

Cemre:Bizim ki gibi bir çizgide durmak istiyorsanız,gerçekten o kadar çok şeyden fedakarlık etmeniz gerekli ki,anlatamam.Bir gün bir bakıyorsunuz hayatınızda işin dışında hiçbir şey yok.Biz bunu seçtik.Bizim için şu an en büyük problem,setten çıkıp arkadaşımızla kahve içmek oluyor.En fazla birbirimizin evinde buluşup DVD izliyoruz.O da film değil,konser kayıtlarımız oluyor.İşimizi özel hayatımızın içine bu kadar sokmuş olduk.

Eren:Ama dediğimiz gibi bu bizim tercihimiz.İsteyip istemediğimiz soruluyor tabii ki.Biz de genç ve enerjik olduğumuz için yapmak istiyoruz.Ama bundan belki 3 belki de 10 sene sonra bu kadar enerjimiz olmayacak.O yüzden şimdi tam zamanı.

Arkadaşlar yoruldum, emeğe saygı lütfen!Roportajın bi kısmını sitede görmüş olabilirsiniz ama tamamı yoktu! (Lütfen görmüştüm, dergiyi almıştım gibi gereksiz yorumlar yapmayın sayfa kirliliği olmasın ama bi teşekkürü esirgemeyin!)
ErEnDiLeK

MesajKonu: Geri: Seventeen roportajı (tamamı!)   Seventeen roportajı (tamamı!) Icon_minitimeÇarş. Şub. 13, 2008 8:00 pm

saol
erencigirl

erencigirl

MesajKonu: Geri: Seventeen roportajı (tamamı!)   Seventeen roportajı (tamamı!) Icon_minitimeÇarş. Şub. 13, 2008 8:01 pm

saol
AslıI_-_GgülçinN

AslıI_-_GgülçinN

MesajKonu: Geri: Seventeen roportajı (tamamı!)   Seventeen roportajı (tamamı!) Icon_minitimeÇarş. Mayıs 28, 2008 6:39 pm

Yazmaya ömrün yettimi!:)Yinede güzel olmuş.Ellerine sağlık.Emeğine saygı.
Admin
|*EnBüüqErenFan_Admin*|
|*EnBüüqErenFan_Admin*|
Admin

MesajKonu: Geri: Seventeen roportajı (tamamı!)   Seventeen roportajı (tamamı!) Icon_minitimePerş. Mayıs 29, 2008 8:24 pm

kopyaladim Very Happy bisey diil
https://gruphepsi.forumvi.com
<ASHLEY&SÜPRİZ>
Moderatör
Moderatör
<ASHLEY&SÜPRİZ>

Location : ~~EN BÜYÜK KAVAK YELLERİ,ASHLEY TİSDALE,4 YÜZ,HEPSİ VE HARRY POTTER FAN~~

MesajKonu: Geri: Seventeen roportajı (tamamı!)   Seventeen roportajı (tamamı!) Icon_minitimeC.tesi Tem. 26, 2008 9:45 am

emeğine sağlık.
Miley
Co-Admin
Co-Admin
Miley

MesajKonu: Geri: Seventeen roportajı (tamamı!)   Seventeen roportajı (tamamı!) Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 3:45 pm

Saol kanki =)
Admin
|*EnBüüqErenFan_Admin*|
|*EnBüüqErenFan_Admin*|
Admin

MesajKonu: Geri: Seventeen roportajı (tamamı!)   Seventeen roportajı (tamamı!) Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 8:05 pm

bisey deil bitnm =)
https://gruphepsi.forumvi.com
3m0 qızz...!

3m0 qızz...!

MesajKonu: Geri: Seventeen roportajı (tamamı!)   Seventeen roportajı (tamamı!) Icon_minitimePtsi Kas. 10, 2008 11:46 pm

çoq qüsel saol....! study okuya okuya bitiremedim yawww....!

Seventeen roportajı (tamamı!)
1 sayfadaki 1 sayfası