Grup Hepsi Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsi Fan Sitesi

En Büyük Hepsi Fan Sitesi

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ne derdi??

3 posters
YazarMesaj
erencigirl

erencigirl

Ne derdi?? Empty
MesajKonu: Ne derdi??   Ne derdi?? Icon_minitimePerş. Ara. 06, 2007 2:58 pm

Evet arkadaşlarr bu oyun beni öldürüyooorr Pis Gülüş Pis Gülüş Pis Gülüş .bu oyunda herkes bir öğretmeninin bir anneninnn babanın vb şeyy size ne derlerdi komik olsuun lütfen ben başlıyoruumm

bizim bir tane ruh hastası resim hocası vardıı

bize her zaman lan zirzopplarr otturun yerinizeee derdi Pis Gülüş Pis Gülüş Pis Gülüş Pis Gülüş Pis Gülüş Pis Gülüş Pis Gülüş Pis Gülüş Pis Gülüş Pis Gülüş peki size NE DERDİ Pis Gülüş Pis Gülüş Pis Gülüş Pis Gülüş lol!
Admin
|*EnBüüqErenFan_Admin*|
|*EnBüüqErenFan_Admin*|
Admin

Ne derdi?? Empty
MesajKonu: Geri: Ne derdi??   Ne derdi?? Icon_minitimePerş. Ara. 06, 2007 9:37 pm

bizde bitane ögretmen var alman gittmi$ bikere türkiye biraz biliyo türkce i$te... ben ona ddemi$tim aylin diye bi arkim var ona a$kim de dedim ögretmen arkimi. her gördügünde a$kim A$kim lokum lokum baklava diyooo Pis Gülüş
https://gruphepsi.forumvi.com
erencigirl

erencigirl

Ne derdi?? Empty
MesajKonu: Geri: Ne derdi??   Ne derdi?? Icon_minitimePerş. Ara. 06, 2007 9:41 pm

Very Happy Laughing hehehe. bende dershaneye gidiodumm (çooook eskii olayy )birtane hocamız vardıı rehberlik uzmanıı diee bize dediki sizi enn mutlu eden şeyy nedir dedi ben fıstık ezmesii dediimm sınıf gülmeye başlladıı amaa çok güzell sonraa dedii seni en güldüren şeeyy ben dedimm ajdaarr hangi şarkısı dedi çikitamuzz dediiimm kaddıın başkkkaaa hangi sanatçılar dedii ben ajdar nane dediimm isterseniz söyliim dediiimm.başşlaadım sölemeyeee hareketleriylee tabiee kadınn sonundaa dediki hıımm çook güzel bir dersti dimi çoocuklarr ben diorum kii hayatımda işlediğim en güzel derstii Pis Gülüş Pis Gülüş Pis Gülüş Pis Gülüş Pis Gülüş Pis Gülüş Pis Gülüş Pis Gülüş Pis Gülüş Pis Gülüş Pis Gülüş Pis Gülüş Pis Gülüş Pis Gülüş Pis Gülüş Pis Gülüş Pis Gülüş Pis Gülüş Pis Gülüş Pis Gülüş Pis Gülüş
Admin
|*EnBüüqErenFan_Admin*|
|*EnBüüqErenFan_Admin*|
Admin

Ne derdi?? Empty
MesajKonu: Geri: Ne derdi??   Ne derdi?? Icon_minitimePerş. Ara. 06, 2007 9:55 pm

puhahaha biz hep ögretmene kalem atiyoz kadin bizden korkuyo sallak Pis Gülüş
erencigirl

erencigirl

Ne derdi?? Empty
MesajKonu: Geri: Ne derdi??   Ne derdi?? Icon_minitimePerş. Ara. 06, 2007 10:04 pm

size bişeyy saölicemm not tutdumm bizim türkçe öğretmenievet sözcüğünü tam 42 defa 2 derste evet sözcüğünü dedi değil mi sözcüğü var bidee onu dahaa çook sölüüoo 56 falann bozuk pilak gibi yawwwwww Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Misafir
Misafir

Ne derdi?? Empty
MesajKonu: Geri: Ne derdi??   Ne derdi?? Icon_minitimePerş. Ara. 06, 2007 10:55 pm

ben dershaneye gidiyorum orada fen dersi işliyorduk sonuç =5 çıktı hoca bunu 5 diye 5 kez tekrarlattı en sonunda ben 5. de 15 dedim tüm sınıf mön mön bana baktı Pis Gülüş Pis Gülüş Pis Gülüş lol! lol! lol!
erencigirl

erencigirl

Ne derdi?? Empty
MesajKonu: Geri: Ne derdi??   Ne derdi?? Icon_minitimeCuma Ara. 07, 2007 3:27 pm

HEHEHEHEHEE Very Happy Very Happy BİKERESİNDEE BİZ EV GEZMESİNE GİTTİK KURBAN BAYRAMIYDI TEYZEMLERLE MUTFAKTA KONUŞUYOOORDUKK İÇERDEKİİ AMCAYII ÖPÜÜN VE PARA İSTEYİİN DEDİİİ ABLAM İLE BEN GİTTİK ELİNİ ÖPPTÜÜK ABLAM BİŞİ DİYEMEDİİİ ADAM ÖPPTÜÜ KONUŞMASINI DEVAMM ETTİ VE BEN DEDİM Kİİ BAYRAMM HARÇLIĞII DEDİMM ADAM MÖN MÖN BANA BAKKTIII Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect BEN BİRAZ UTANDIMM Embarassed HEEHH DEDİKİİ SONRA SEN ŞU GÖÇÇÜK KIZSINN DEDİ

BENDE TESUUFFF EDERİMM BENİM ADIM BEYZA DEDİM GÇÇÇÜK DEĞİL DEDİMM SONUNDADA ANLAYIN ARTIK BİŞİLER KKAAPTIIIMM rabbit Very Happy Very Happy
Admin
|*EnBüüqErenFan_Admin*|
|*EnBüüqErenFan_Admin*|
Admin

Ne derdi?? Empty
MesajKonu: Geri: Ne derdi??   Ne derdi?? Icon_minitimePtsi Ara. 10, 2007 3:42 pm

erencigirl demiş ki:
HEHEHEHEHEE Very Happy Very Happy BİKERESİNDEE BİZ EV GEZMESİNE GİTTİK KURBAN BAYRAMIYDI TEYZEMLERLE MUTFAKTA KONUŞUYOOORDUKK İÇERDEKİİ AMCAYII ÖPÜÜN VE PARA İSTEYİİN DEDİİİ ABLAM İLE BEN GİTTİK ELİNİ ÖPPTÜÜK ABLAM BİŞİ DİYEMEDİİİ ADAM ÖPPTÜÜ KONUŞMASINI DEVAMM ETTİ VE BEN DEDİM Kİİ BAYRAMM HARÇLIĞII DEDİMM ADAM MÖN MÖN BANA BAKKTIII Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect BEN BİRAZ UTANDIMM Embarassed HEEHH DEDİKİİ SONRA SEN ŞU GÖÇÇÜK KIZSINN DEDİ

BENDE TESUUFFF EDERİMM BENİM ADIM BEYZA DEDİM GÇÇÇÜK DEĞİL DEDİMM SONUNDADA ANLAYIN ARTIK BİŞİLER KKAAPTIIIMM rabbit Very Happy Very Happy
seni gidi seniii Very Happy
erencigirl

erencigirl

Ne derdi?? Empty
MesajKonu: Geri: Ne derdi??   Ne derdi?? Icon_minitimePtsi Ara. 10, 2007 5:00 pm

Admin demiş ki:
erencigirl demiş ki:

seni gidi seniii Very Happy

eee cnmm ben öyleyyimdiirr bu arada resmii çook beğendim ereninn Very Happy
*_ASLI_*deniz_*

*_ASLI_*deniz_*

Ne derdi?? Empty
MesajKonu: Geri: Ne derdi??   Ne derdi?? Icon_minitimeÇarş. Şub. 20, 2008 5:17 pm

benim annem hep derki 'ODANI TOPLA''ODANI TOPLA''ODANI TOPLA' şansa her zaman 3 kere der
*_ASLI_*deniz_*

*_ASLI_*deniz_*

Ne derdi?? Empty
MesajKonu: Geri: Ne derdi??   Ne derdi?? Icon_minitimeÇarş. Şub. 20, 2008 5:18 pm

aslında odam hep toplu ama ablam hep datıyo müzik dinlerken kopuyoda annemde bana toplatıyo....SadSadSadSadSmileSmileSmileSmileVery Happy:D:D:D:D:D
erencigirl

erencigirl

Ne derdi?? Empty
MesajKonu: Geri: Ne derdi??   Ne derdi?? Icon_minitimeÇarş. Şub. 20, 2008 6:43 pm

aynen
erencigirl

erencigirl

Ne derdi?? Empty
MesajKonu: Geri: Ne derdi??   Ne derdi?? Icon_minitimeÇarş. Şub. 20, 2008 6:43 pm

aynen

Ne derdi??
1 sayfadaki 1 sayfası